Logo Zakładu Aktywności Zawodowej im. Jana Pawła II w Branicach

Nasze aukcje na Allegro
Znajdź nas na Facebook

Płyta z kolędami Zespołu ZAZIK

Okładka płyty Zespołu ZAZIKUkazała się płyta Zespołu ZAZIK, działającego przy Zakładzie Aktywności Zawodowej w Branicach, zatytułowana „Zazik świątecznie”. ZAZIK to my, czyli: Andrzej Czuba (gitara elektryczna, wokal), Wiesław Janicki (gitara akustyczna, wokal), Paweł Romanik (instrumenty perkusyjne), Ryszard Świtała (akordeon) oraz osoby niepełnosprawne pracujące w ZAZ Branice – te wszystkie, które w różnych okolicznościach miały i mają ochotę (może przyjemność) z nami muzykować we własnym środowisku i wszędzie tam, gdzie jesteśmy oczekiwani i zapraszani. Dla nas to frajda i od 2012 r. motywacja do tworzenia kolejnych piosenek.

Na krążku znalazło się 9 utworów okołoświątecznych, kolędowych, pastorałkowych. W treści są one bardzo współczesne, więc jeśli wzbudzą w słuchających głębsze refleksje, to będzie nam bardzo miło.   W formie - proste, łatwo wpadające w ucho, dość dynamiczne i radosne, więc jeśli będą chętnie śpiewane, to spełnią swoje przeznaczenie. Autorem tekstów i muzyki jest grający i śpiewający lider zespołu Wiesław Janicki. Ostateczny kształt i charakter płyty jest wynikiem wspólnych pomysłów
i aranżacyjnych rozwiązań. Także Pana Andrzeja Czubińskiego, który nie tylko zrealizował nagrania, ale nie szczędził nam i swego serca, i ducha. Za to jesteśmy mu ogromnie wdzięczni. Za zaproszenie do Studia M Radia Opole i wydanie płyty najserdeczniej dziękujemy prezesowi Panu Piotrowi Mocowi. Podziękowania składamy również dyrektorowi marketingu Panu Adamowi Ramczykowskiemu.

Okładka płyty ZAZIK świątecznie - okładka str 1 Okładka płyty ZAZIK świątecznie - okładka str 2
Okładka płyty "ZAZIK świątecznie" - okładka str 1 Okładka płyty "ZAZIK świątecznie" - okładka str 2

Ktokolwiek dotychczas okazał nam życzliwość, niechaj też przyjmie szczere podziękowania. A jeśli płyta się spodoba, to może mieć tę pewność, że ma w niej swój udział – cząstkę siebie. Życzymy miłego słuchania… i śpiewania!

ZAZIK