Logo Zakładu Aktywności Zawodowej im. Jana Pawła II w Branicach

Nasze aukcje na Allegro
Znajdź nas na Facebook

Wielki sukces Zespołu ZAZIK

Dyplom za zajęcie II miejsca w festiwaluW dniu 13 stycznia 2018 roku w Komprachcicach (woj. Opolskie) na X Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Hej! Kolęda, Kolęda” Zespół ZAZIK działający przy Zakładzie Aktywności Zawodowej im. św. Jana Pawła II w Branicach w składzie: Andrzej Czuba (gitara elektryczna, wokal), Wiesław Janicki (gitara akustyczna, wokal), Tadeusz Kożurno (gitara basowa) oraz Ryszard Świtała (akordeon) utworami autorstwa Wiesława Janickiego  Na roraty i Nie było zimy wyśpiewał II miejsce.

To już po raz 10. Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach organizuje Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Hej! Kolęda, Kolęda…”.

Do udziału w festiwalu mogli się zgłaszać soliści, zespoły wokalne oraz wokalno-instrumentalne ze szkól podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zakwalifikowani do finału uczestnicy mieli za zadanie wykonać po dwa utwory: kolędy, pastorałki bądź piosenki o zimie. Jury przyzna nagrody w czterech kategoriach. Wykonawcy ocenieni zostali pod kątem doboru repertuaru, a także pod względem walorów wokalnych, interpretacji utworu oraz ogólnego wrażenia artystycznego.

Nasz zespół poraz drugi wziął udział w festiwalu. Przypomnijmy iż w roku ubiegłym zespół otrzymał wyróżnienie. Jak widać 13-ty okazał się dniem wyjątkowo szczęśliwym dla ZAZIK-a.

Wycieczka do Zwardonia

Andrzej Czuba i Wiesław Janicki Ryszard Świtała i Tadeusz Kożurno
(od lewej) Andrzej Czuba i Wiesław Janicki (od lewej) Ryszard Świtała i Tadeusz Kożurno

Andrzej Czuba