Logo Zakładu Aktywności Zawodowej im. Jana Pawła II w Branicach

Nasze aukcje na Allegro
Znajdź nas na Facebook

Spotkanie opłatkowe 2009

Koniec grudnia; czas świątecznych porządków, zakupów i przygotowań do świąt. W naszym zakładzie również czuło się zbliżające święta Bożego Narodzenia. W dniu 21 grudni przystroiliśmy świątecznie pracownie, ubraliśmy choinkę, a w pomieszczeniu stołówki rozpoczęły się przygotowania do zakładowej wigilii. Nasze Panie, które znane są z talentów kulinarnych, z zapałem przygotowywały smakołyki na wigilijny stół: domowe pierogi, uszka, barszcz i smażoną rybę.
W godzinach porannych 23 grudnia wszyscy pracownicy naszego zakładu zasiedli do pięknie udekorowanego stołu wigilijnego, aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia świąteczne i noworoczne. Kierownik Dariusz Kaśków serdecznie powitał wszystkich pracowników, jak również gościa pana Stanisława Wodyńskiego i w kilku zdaniach opowiedział o sytuacji zakładu oraz złożył obecnym życzenia świąteczne. Później łamano się opłatkiem i składano sobie życzenia; kilka lat wspólnej pracy sprawiło, że atmosfera na sali była bardzo, bardzo miła. Stoły jednak kusiły przysmakami i po niedługiej chwili wszyscy raczyli się nimi dowoli.

Spotkanie opłatkowe pracowników zakładu Spotkanie opłatkowe pracowników zakładu
O sytuacji zakładu i planach na przyszłość mówi kierownik Dariusz Kaśków
Spotkanie opłatkowe pracowników zakładu Spotkanie opłatkowe pracowników zakładu
Wspólna modlitwa, serdeczne życzenia i dzielenie się opłatkiem
Spotkanie opłatkowe pracowników zakładu Spotkanie opłatkowe pracowników zakładu

Jak zwyczaj nakazuje po łamaniu się opłatkiem i pysznym posiłku odbyło się wspólne kolędowanie. Nasz kolega Ryszard Świtała pięknie grał na akordeonie kolędy, a my wspólnie śpiewaliśmy – to było serdeczne, ciepłe spotkanie i dobre zakończenie roku 2009.

Pracownicy ZAZ Branice